O nás | Car Wash

Hledat

Menu
int(1)

NovinkyO společnosti

Budujeme a provozujeme pro Vás bezkontaktní samoobslužná mycí centra odkud odjedete během několika málo minut s lesknoucím se autem bez jediné stopy na kapotě.

V současnosti pod značkou CW plus (CarWash) rozvíjíme projekty bezkontaktních samoobslužných mycích center pro osobní a lehké užitkové automobily s mikropráškovou technologií. Jedná se o službu velmi rozšířenou v evropských zemích. V současné době se naše společnost intenzívně vyhledává vhodné pozemky, kde by tuto službu místním obyvatelům nabídla. 

První úspěšnou realizací je bezkontaktní mycí centrum v Kolíně, které nabízí své služby od února 2013. Bezkontaktní mytí vozidel můžete dnes využívat také v Nymburce, Jindřichově Hradci, Mladé Boleslavi, Slaném a Litoměřicích.

Bezkontaktní samoobslužná mycí centra

Výhody bezkontaktního mytí:

- Cenová výhodnost, bezkontaktní mytí je levnější, myjete již od 10,-Kč!!! - Majitel malého auta zaplatí méně oproti velkému autu
- Šetrný vztah k autu, zamezení poškrábání a stop po kartáčích
- Možnost umýt i těžko přístupná místa
- Volba mycího programu dle potřeb řidiče, lze například zvolit jenom oplach od rozbředlého sněhu, soli a bláta Img_0077-small
- Kvalita mytí je většinou vyšší než u klasické kartáčové myčky
- Kontrola a volba procesu mytí dle potřeby
- Větší kapacita myček a tím úspora času
- Provoz 24/7
- Provoz až do – 20 stupňů Celsia
- Nižší zátěž pro životní prostředí při nižší spotřebě vody a chemikálií
- Většinou nezávislost na čerpacích stanicích a tím i větší pokrytí každého území

Projekt mycích center

Projekt bezkontaktních samoobslužných mycích center pracuje s novou technologií jednodušší na obsluhu a především s kvalitnějším mycím procesem. Výsledný efekt je docílen především využitím inovované práškové technologie, která v kombinaci s vysokotlakým mytím, odvápněnou, případně demineralizovanou vodou, zaručuje vysokou efektivitu a kvalitu mytí. Díky vyhřívané podlaze jednotlivých boxů a použití teplé vody při mycím procesu lze mycí centra provozovat i při mrazech (až do -20oC).

Česká republika je z pohledu nabízených služeb bezkontaktního mytí aut doposud naprosto nerozvinutou zemí, především v porovnání s okolními zeměmi jako jsou Německo, Švýcarsko, Rakousko, Polsko a Itálie.
 

Životní prostředí

Rovněž z pohledu životního prostředí je mytí vozidel v myčkách a mycích boxech jasně preferovanou variantou. 

Obr4

Mytí aut je ošetřeno ve vodním zákoně. Doslova v něm stojí: „Mytí motorových vozidel a provozních mechanismů ve vodních tocích nebo na místech, kde by mohlo dojít k ohrožení jakosti povrchových nebo podzemních vod, je zakázáno.“ Za porušení zákona o vodách hrozí lidem pokuta.  Jediným bezpečným způsobem mytí aut, respektujícím požadavky ochrany vod, je podle Ministerstva životního prostředí pouze mytí v profesionálně provozovaných mycích linkách. 

Oproti klasickým portálovým myčkám je spotřeba vody a chemických prostředků o 40% nižší.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Kontakt © CW plus s.r.o., Bieblova 1227/19, 150 00 Praha 5, IČ 248 32 154, DIČ CZ24832154 | Webdesign a hosting Banan.cz| Články