Technologie | Car Wash

Hledat

Menu
int(1)

NovinkyTechnologie

Bezkontaktní, bezdotykové mytí znamená, že se kromě tlakové vody ničím laku karoserie nedotýkáte a tak je lak i po letech provozu automobilu jako nový. 

V případech, kdy někteří klienti tomuto efektu zpočátku nevěří, lze v rámci technologie dodat i pistoli s kartáči.

Provozovatel myčky si může vybrat mezi kontejnerovým nebo modulovým řešením mycího centra.

Bezdotyková technologie BKF je postavena na komponentech nejlepších světových výrobců od čerpadel přes výrobu upravené vody až po měničky peněz – vše volně k dispozici na trhu. To dává investorům i provozovatelům samoobslužných myček velkou nezávislost i jistotu udržení nepřetržitého provozu za rozumnou cenu. Kromě špičkových komponentů investuje společnost BKF významně do softwarového vybavení a řízení mycího centra na dálku přes webové rozhraní. Společnost pracuje podle norem EN ISO 9001 – 2008.

Společnost BKF prodává svoje zařízení do mnoha zemí, díky vytápěným podlahám v boxech a nezámrznému cirkulačnímu systému pracuje spolehlivě i ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách v létě i v zimě. Výroba a instalace mycích center je měsíčně řádově v desítkách - v červenci 2014 bylo instalováno 13 BKF center s 53 boxy ve 4 zemích. Společnost pravidelně vystavuje a předvádí svoje výrobky na všech významných veletrzích od Frankfurtu, přes Moskvu až po Peking.

Vývojářům společnosti se daří být v mnoha směrech neustále před konkurencí, novinky jsou představovány prakticky v neustálém sledu. Za svoji dosavadní inovátorskou činnost získala společnost BKF již několik významných ocenění.

V bezkontaktní technologii BKF používá naše společnost k přírodě šetrnou chemii belgické společnosti NERTA. Tato chemie se používá ve všech zemích, které mají silný vztah k ochraně přírody, jako jsou Švýcarsko, Německo, apod. Některé prostředky jsou parfemovány a vyznačují se příjemnou vůní, což zvyšuje dobrý pocit při mytí vozidla.

K dispozici je standardně 5 mycích programů (volitelně lze dodat i šestý).  Oproti některým konkurentům je k dispozici předmytí, kde nasazujeme podle ročního období speciální přípravky s efektem na odstranění mušek nebo naopak na silně znečištěné disky.

Kvalita mytí je dána kombinací výborné chemie, 50-ti stupňové teplé vody a tlaku 100 barů. Standardně se dodávají programy 1 – 5, program na disky je volitelný.

Přehled mycích programů:

 

NÁSTŘIK NA RÁFKY
Nástřik chemického prostředku na ráfky kol pomocí změkčené vody pod nízkým tlakem. Umožňuje odstranit karbonové usazeniny z brzdových destiček. V tomto programu používáme změkčenou a demineralizovanou vodu, která zlepšuje účinnost chemických prostředků.

TURBO NÁSTŘIK - PŘEDMYTÍ
Nástřik chemického prostředku pomocí změkčené vody pod nízkým tlakem, příprava na samoobslužné mytí vozidel (změkčení zvláště odolných nečistot).

TLAKOVÉ MYTÍ - ZÁKLADNÍ MYTÍ
Tlak 100 bar, filtrace mechanických nečistot z vody – změkčené, chemické prostředky – mikroprášek s neutrálním pH vůči laku, dávkován v průběhu procesu (technologie povrchově aktivních látek), vysoká teplota – snazší rozpouštění mastných skvrn.

OPLACH
Zbytky nečistot a chemických prostředků se po samoobslužném mytí opláchnou čistou a změkčenou vodou o pracovním tlaku 90 bar.

ÚDRŽBA POLYMEREM - VOSKOVÁNÍ

Filtrovaná voda – změkčená voda s polymerem (voskem) nejnovější generace, který lak pokryje tenkou a tvrdou vrstvou. Díky vysoké teplotě se tato vrstva „přilne“ ke karoserii.

LEŠTĚNÍ - ZÁVĚREČNÝ OPLACH
Omytí karoserie změkčenou vodou, bez minerálů (demineralizovaná voda) spolu se sušicím a lešticím činidlem, které pomáhá docílit vzhledu beze skvrn. Tento program umožňuje eliminovat nutnost otírání nebo schnutí vozidla.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Kontakt © CW plus s.r.o., Bieblova 1227/19, 150 00 Praha 5, IČ 248 32 154, DIČ CZ24832154 | Webdesign a hosting Banan.cz| Články